O autoškole Jiskra Frýdek-Místek

Jako v každé autoškole je naše výuka sestavená z teoretické výuky a praktických jízd. Praktický výcvik provádíme od ranních až po večerní hodiny. Každý žák má možnost si zvolit individuální termín a časový začátek kurzu (dražší verze autoškoly – nutná dohoda před nástupem).

Hodnocení naší autoškoly

Honza Míček
22.3.2022
V autoškole jsem dělal řidičák na skupiny C a CE s instruktorem p. Janákem. Neskutečný profík s nepřebernými zkušenostmi, které mi celou dobu kurzu předával. Umí pochválit i pořádně zpražit což je vždy jen ku prospěchu věci, Klobou dolů před ním. To samé i pan majitel Tomáš Hrozek, profesionální přístup a nikdy žádný problém. Děkuji a vřele doporučuji všem kdo zvažují dělat autoškolu právě tady
Martin Z.
22.3.2022
Chtěl bych velmi poděkovat pánům Janákovi a Hrozkovi, za teoretickou i praktickou přípravu. Vše bylo velmi přínosné a pomohlo k úspěšnému dokončení kurzu. V autoškole jsem absolvoval již druhý kurz a opět spokojenost.
Velmi doporučuji všem kdo hledají kvalitní autoškolu.
Ještě jednou Děkuji.
Petr Ch.
26.1.2021
Teoretická příprava autoškoly je velice obsáhlá (mi osobně přišla s panem Hrozkem i zábavná) a ve spojení s učebnicí, kterou doporučují, se dozvíte naprosto všechno, co potřebujete vědět.
Praktickou část mě můj instruktor, pan Mikunda, naučil velice dobře – stále dokola mi připomínal i ty nejmenší chyby, abych jel co nejdokonali, upozorňoval na zvlášť obtížné situace a když bylo třeba, projeli jsme jednu křižovatku během jediné jízdy klidně i třikrát, aby vysvětlil všechno, co je nutné pro její bezpečné projetí.
Kromě tohoto autoškola dělala i v koronavirové krizi všechno pro to, abych měl řidičský průkaz co nejdříve.
David S.
19.11.2020
Autoškolu Jiskra mohu jedině doporučit. Děkuji paní Hrozkové a panu Hrozkovi za hodiny teorie a hlavně panu Mikundovi za skvělý praktický výcvik.
Hung Nguyen Huu
20.10.2020
Chtěl bych poděkovat paní Hrozkové a panu Hrozkovi za skvělou výuku teorie. Největší díky ale patří panu Mikundovi, fakt obdivuju ty jeho železné nervy.
Markéta V.
20.10.2020
Do autoškoly jsem se přihlásila v červnu, je říjen a již mám úspěšně dokončeno. Můj velký dík patří panu Vnenkovi, který byl mým učitelem. Jeho milý přístup mi určitě pomohl, protože jsem se nebála na cokoli zeptat. Vše mi s ochotou vysvětlil, či dokonce ukázal na konkrétních případech, ikdyž jsem se ptala několikrát. O to větším zklamáním pro mne byla teorie s paní Hrozkovou, kde strach z dotazů i odpovědí byl určitě větší. Její neochota něco říci znovu, nebo jinak, ať to pochopíme, mne opravdu zklamala. Celkově však autoškolu hodnotím velmi kladně, protože část v autě, která byla bez problémů, byla pro mě ta nejdůležitější.
Pavlína Smigová
18.09.2020
Na autoškolu Jiskra jsem se obrátila na konci srpna 2020 s prosbou o pomoc zvládnout zkoušky na motorku sk.A. Tento krok jsem učinila nejen po špatné zkušenosti s autoškolou ve Frýdlantě n.O., ale také s tamním zkušebním komisařem. V autoškole se mě ujal pan Tomáš Hrozek, který mě velmi mile překvapil svou ochotou, příjemným vystupování a snahou o dokončení závěrečných zkoušek. Ty jsem po týdnu zvládla bez problémů a s velmi dobrým pocitem. Tomáši, děkuji za vše, byl jste skvělý.
Alexandr M.
06.09.2020
Děkuji autoškole Jiskra za skvělý výcvik a všem Vás doporučuji. V průběhu let jsem v této autoškole absolvoval kurzy pro skupiny A1, B, T a nyní čerstvě i C (za což vděčím hlavně panu Janákovi, který je opravdu profesionál na pravém místě). Vždy jsem byl nadmíru spokojen, Jiskra je skvělý tým, který Vás nejen připraví na zkoušku, ale zároveň předá spoustu praktických zkušeností a rad. Při dalším rozšíření řidičáku budu volit jedině autoškolu Jiskra.
Milan František Tomana
31.08.2020
Rád bych chtěl ze srdce poděkovat autoškole Jiskře. Za skvělou teorii, jak od paní Hrozkové, tak i od pana Hrozka. Teorie byla vždy podána tak, aby jsme vše dobře pochopily. Oba jsou dobře zkušení a pomohou dobře každého připravit ke zkouškám. Též velké díky patří i panu Mikundovi, že měl se mnou velikou trpělivost a pomohl mi v jízdách, jak se jen dalo. Vše vysvětlil strpělivosti , s klidem a člověk sním se v autě necítil nervozni. Jsem rád, že jsem sním mohl jezdit a že mi pomohl autoškolu dokončit do zdárného konce. Moc mu za to děkuji. Tuto autoškolu chci doporučit všem, je opravdu dobrá. 🙂 Moc Vám děkuji !!!

atila
10.08.2020
Dobrý den.skvělá autoškola….100% ní profíci. doporučuji ….a pan Mikunda určitě uplně nejvíc nejlepší učitel.mnoho štastných kilometru přeji.
Eva Š.
17.07.2020
Dobrý den, tak mé hodnoceni po zkouškách za mě teorie parada pani Hrozkova by zasloužila puget růži. Skvěla každá teoretická hodina obohacena vlastními skušenostmi . Precizně a krásně zřetelně vysvětleno. Pan Hrozek a jeho vyklad křižovatek velmi pěkné srozumitelné opět profesionalni přistup , přijemě se poslouchalo . Jako teorie přistup a veškera komunikace parada prostě profi. Co se týke jizd měla jsem pana Mikundu trpělivy člověk umi vysvětlit poradit domluvy ohledně jízd bez problému flexibilní. I když jsem zkoušky nesložila uspěšně
Zdeněk Weselowski
09.06.2020
Z autoškolou Jiskra sem byl na 100% spokojený.Jsem řidič autobusu a rozšiřoval jsem si na skupinu C,C+E a dalši profesak. p.Janák je nejen teoretik,ale i obrovský praktik.Je to Pan učitel a smekám přednim.Dal mi spousty rad,které využivam i při své současné práci.A pan Hrozek druhý muž na svém místě.Naprosta profesionalita a super přistup.Autoškolu Jiskra mužu všem jen doporučit a vim že nikdo nebude sklamaný.
Jana
02.06.2020
Obrovský dík této autoškole. Vzhledem k tomu, že jsem přešla z jiné autoškoly, můžu posoudit rozdíl a ten je opravdu velký. Pan Hrozek dělá zázraky, díky němu jsem zvládla zkoušky bez problému. Vždy mi bylo vše srozumitelně a v klidu vysvětleno. Jste opravdu skvělí, ještě jednou moc díky!
Simona
07.03.2020
V této autoškole jsem byla spokojená. Paní Hrozková skvěle vysvětlila teorii. Pan učitel Vnenk byl super. Velmi trpělivý a vše čemu jsem nerozuměla, tak mi rád vysvětlil. V této autoškole byli velmi vstřícní. Mohu všem jen doporučit!
Kateřina Zlá
19.02.2020
S touto autoškolou jsem byla velmi spokojena. Skvělý a profesionální přístup, výuka s p. Hrozkovou a p.Hrozkem byly skvěle vysvětleny a jízdy s p.Mikundou taktéž. Všem bych chtěla poděkovat za skvělou výuku, autoškola zvládnuta na poprvé. Autoškolu bych všem doporučila.
Štěpán
05.02.2020
Naprostá spokojenost, Jiskru bych doporučil opravdu každému. Chtěl bych poděkovat Paní Hrozkové a Panu Hrozkovi za skvělou přípravu na teoretických hodinách, ale hlavně Panu učiteli Mikundovi skvěle se sním jezdilo příjemný, milý, trpělivý, všechno vklidu vysvětlil a suprově připravil na zkoušky za to díky.
Dominik
09.01.2020
Chtěl bych poděkovat celé autoškole JISKRA a sdělit svou naprostou spokojenost s výukou a praktickým výcvikem na řidičské oprávnění skupiny B. Teoretická výuka skvělé vysvětlená díky paní Hrozkové a pana Hrozka. Hlavně bych chtěl poděkovat panu Mikundovi za trpělivost a praktickou část, ve které vyšel ve všem vstříc ať už šlo buď o plánování jízd anebo o přípravu k závěrečným zkouškám. Mohu jen doporučit!
Štěpán
02.12.2019
Chci poděkovat autoškole a p. Janákovi za přípravu na sk. C. Můžu jen doporučit.
Anna Fialová
18.11.2019
Chtěla bych poděkovat celému týmu autoškoly Jiskra nejen za výborné připravení na zkoušky, ale také za naučení, jak se chovat na cestách. Dále bych chtěla poděkovat panu Mikundovi za jeho podporu a trpělivost. Autoškolu Jiskra mohu jen doporučit!
Nikola Horáček
16.11.2019
Chci poděkovat celému týmu autoškoly. Teorie skvěle vysvětlená včetně křižovatek. Jízdy s trpělivým instruktorem p. Mikundou mě nejen připravili na zkoušky ale i naučili jak se na cestě chovat. Velmi doporučuji
Pavla Č.
05.11.2019
Tak hotovo, skvělý pocit, když vám instruktor pan Mikunda podá ruku a popřeje ke zvládnutí závěrečné jízdy a vy mu děkujete za vše a hlavně trpělivý přístup. Autoškola Jiskra, teoretická výuka dobře vysvětlena , jízdy časté žádné prodlevy, přijedou pro vás a zase odvezou což není všude samozřejmostí. Dnes už vím že je velmi důležitý výběr autoškoly. Autoškolu jsem bohužel začala v Beskydu, teoretická výuka nedostačující, jízda jedna, dvě za měsíc.,začátek a konec jízdy na nádraží. Po několika měsících, devatenácté jízdě a pocitu, že si sedám do auta pokaždé poprvé a jsem spíš samouk jsem přešla do autoškoly Jiskry, kde mě pan Mikunda oprávněné vytkl práci s volantem, spojkou a jiné nedostatky které mě trpělivě v klidu naučíl..Začala jsem výcvik ve svém zájmu od znova což se mi protáhlo a prodražílo. Autoškolu Jiskru doporučuji, individuálně se vám věnují, podpoří vás, jde jim o kvalitu a ne kvantitu. Děkuji panu Mikundovi, Hrozkovi a slibuji.,že jim na cestách nebudu dělat ostudu, mám o dnich dobrou školu.
Marek Maier
25.10.2019
S autoškolou Jiskra udělat skupiny C, C+E, T během pár měsíců není problém, a to hlavně díky pánům Janákovi a Hrozkovi, skutečným profesionálům ve svém oboru.
Tomáš Janeček
21.10.2019
Rád bych touto cestou poděkoval a zároveň vyjádřil svou naprostou spokojenost s výukou a praktickým výcvikem na skupinu C a C+E u autoškoly Jiskra. Konkrétně chci pochválit pana instruktora Janáka. Zároveň mu touto cestou i poděkovat. Jsou to sice už 3 roky, kdy jsem výcvik úspěšně absolvoval, nicméně na jeho rady a zkušenosti, které mi během výcviku předal, vzpomínám během své praxe denně. (Dálkové vnitro DE) Protože můj bratr taky dělá výcvik u Jiskry na skupinu C a C+E, měl jsem tak příležitost se s panem Janákem opět setkat a jsem velmi rád, že i po těch letech se na jeho přístupu k žákům autoškoly nic nezměnilo. Hluboký respekt před tímto člověkem a jeho trpělivostí. Byl bych nerad, kdyby toto bylo bráno jako nějaká pochvalná fráze…když se ohlédnu zpět, tak můžu všem jen potvrdit, že výcvik u Jiskry mne připravil jak na úspěšné složení zkoušek před komisařem, tak díky panu Janákovi i na profesní život řidiče kamionu. Moc za to děkuji.
Denisa Milatová
15.10.2019
Na tuto autoškolu mohu hlásat jen samé chvály. Můj instruktor p. Mikunda byl ten nejlepší, kterého jsem mohla dostat. Naučil mě vše co jsem potřebovala a proto jsem zvládla zkoušky na první pokus. Tímto bych nejen mu, ale celé autoškole chtěla moc poděkovat 🙂
Martin Horník
14.10.2019
Chtěl bych se připojit ke kladným referencím na autoškolu Jiskra. Pan Mikunda odvedl profesionální práci při mém učení v řízení a za skvělou teorii p. Hrozkové. Tuto autoškolu doporučuji lidem kteří se chtějí stát řidiči a ne jen držiteli řidičských průkazů.
Lucie
28.09.2019
Tuto autoškolu doporučuji všemi deseti! Výuka teorie paní Hrozkové je skvělá, nejen že nám předala informace, které jsou pro jízdu v automobilu nezbytné, ale i její vlastní zkušenosti. Na jízdy jsem dostala pana Mikundu a hned od první chvíle jsem věděla, že on mě jezdit určitě připraví. Má můj velký obdiv, protože má s námi zlaté nervy. Potom už záleželo na mě jak moc jsem se doma připravovala, jak pečlivě jsem si četla pravidla provozu apod. Když jsem četla před volbou autoškoly ostatní recenze, byla jsem nejistá zda právě Jiskra bude to pravé, ale teď toto opravdu nelituji. Když je totiž člověk pokorný, chce se něčemu naučit, naslouchá učiteli, a věnuje tomu nějaký čas doma, tak by neměl být žádný problém. Samozřejmě, ne s každým si člověk sedne, ale to už záleží na postoji žáka. Aneb jak se říká „jaké si to uděláš, takové to máš“ Autoškolu jsem zvládla napoprvé byť jsem z toho měla opravdu strach. Ale pokud si budete vybírat URČITĚ VOLTE JISKRU!
Kateřina Svobodová
17.09.2019
Přidávám se k pozitivním recenzím na tuto autoškolu. Teoretická příprava v podání paní Hrozkové a pana Hrozka byla výborně vysvětlená, skvělá příprava než sednete za volant. Pan učitel Mikunda je skvělý učitel autoškoly, trpělivý, vše dopodrobna vysvětlí, profesionální jednání, upozornění na možné situace při řízení auta. A pokud Vám něco nejde, nezlomí nad Vámi hůl. Dle mého názoru je to člověk na správném místě a svou práci dělá více než výborně. Rovněž domluva na samotné jízdy byla na jedničku. Tímto mu ještě jednou děkuji za pohodové jízdy, ve kterých jsem se naučila vše, co je k jízdě potřeba a samotné zkoušky zvládla napoprvé. Tuto autoškolu naprosto doporučuji, vše na jedničku.:)
Milan Levai
21.08.2019
Mé osobní hodnocení je kladné, spokojenost profesionalita učitelů. Doporučují každému je jenom na vás jak se postavíte, k učení teorie a praktickému výcviku. Ale s Jiskrou TO DÁTE
Jiří Janíček
18.06.2019
Tuto Autoškolu doporučuji. Tečka. Domluva, jízdy, příprava… za mě vše, tak jak má být. Profesionální jednání, upozornění na možné situace při řízení auta, které mohou v provozu vzniknout atd. Ten kdo si stěžuje na výuku této autoškoly, tak upřímně moc nechápu. Každý by měl prvně začít u sebe, zda-li jednání kohokoliv není odrazem jeho přístupu k řízení auta. Pokud neumím plavat, nelezu do vody, bohužel totéž platí i u řízení auta. Řidičský průkaz není automaticky lidským právem pro všechny a někomu to hold trvá déle, než se vše naučí. Nicméně za mě 5 z 5 a velmi děkuji.
B
09.06.2019
Přidávám se ke kladnému hodnocení této autoškoly. Teoretické hodiny i jízdy jsou vedeny profesionály, kteří ví co dělají.
Jan Kalenský
04.06.2019
Děkuji autoškole Jiskra za úspěšné zvládnutí řidičského oprávnění skupiny B. Děkuji paní Hrozkové za všechny hodiny teorií, panu Hrozkovi za srozumitelné vysvětlení křižovatek a taky hlavně panu Mikundovi, který se mnou odjezdil všechny jízdy. Myslím, že to se mnou neměl v autě občas jednoduché, ale diky svému profesionálnímu přístupu docílil toho že jsem zvládl zkoušky napoprvé. Takže díky a autoškolu bych rozhodně doporučil každému.
B. R.
28.05.2019
Děkuji za skvělou zkušenost. Autoškolu jsem nedala, vzdala jsem to po čtyřech pokusech, kdy u posledního jsem si nebyla vědoma extra zásadní chyby. Do zrcátka jsem se podívala hned 2x, (komisař tvrdil, že ani jednou, v pořádku), když jsem chtěla objet autobus, vjela jsem tam a teprve poté dal autobusák blinkr, když už jsem byla vedle něj. Tohle totiž autobusáci dělají běžně, stačí mi jet jako spolujezdec a tyhle situace sleduji denně. Vrátil mě zpět po pár minutách… No, nedá se nic dělat… Nemocnou dceru budu tahat po doktorech autobusem a budu doufat, že ty náročné cesty zvládne. Jen bych byla ráda, aby se pan Mikunda zamyslel nad svým chováním. Nevím, jestli se tak chová ke všem, ale přišlo mi od něj sprostě, když se před panem komisařem o mě bavil hrozně, tohle se nedělá. Místo toho, aby mě podpořil, ještě mě srážel. Nikdy jsem se k němu nechovala sprostě ani drze a vážila jsem si ho. Bylo a je mi to z jeho strany líto. Přeji vám ostatním, abyste to zvládli na první pokus.
Michaela Dorušková
28.03.2019
Touto cestou bych chtěla poděkovat autoškole JISKRA za veškerou přípravu k úspěšnému zvládnutí zkoušek 🙂 Teoretická příprava, kterou vedli především paní Hrozková a někdy pan Hrozek, byla vedena jasně a zřetelně, oceňuji především praktické vysvětlení a ne jenom citace zákonu. Moc chci poděkovat panu Mikundovi, který vedl praktickou přípravu – nezlomil nade mnou hůl, i když mi to zpočátku moc nešlo a v autě se snažil situaci i odlehčovat vtipem, abych se za volantem cítila pohodlněji (což se ještě moc nepodařilo, ale věřím, že časem to půjde). Teď už jen čekám na vydání řidičáku a těším se, jak poprvé usednu za volant jako řidič 🙂 Takže tomu, kdo ještě váhá, kterou autoškolu si vybrat, vřele doporučuji JISKRU, nebudete litovat 🙂
Terka
02.04.2019
Chtěla bych se přidat k pozitivním referencím na Autoškolu JISKRU. Moc bych chtěla poděkovat za skvělou teorii, nejlépe vždy vysvětlenou na příkladech přímo z Frýdku-Místku. Vše bylo vždy jasné, byl prostor pro dotazy a z hodin jsem odcházela s tím, že vím, o čem se mluvilo. Co se ale týče občasného chování paní Hrozkové, docela mě to mrzelo. Samozřejmě, každý nemůžeme být 24/7 příjemní, ale upřímně, většinou z Vás jde strach, a když pominu profesionální podání teoretické části autoškoly, necítila jsem se na hodinách dobře. Další vyjádření už směřuji přímo k jízdám. Zažádala jsem si o pana Mikundu a bylo mi vyhověno, za což jsem velmi vděčná. Potvrdilo se mi, že je to dobrý učitel, docela trpělivý, a když zvýší hlas, je to zcela oprávněně. Abych ale zase uvedla spravedlivou zpětnou vazbu, vadilo mi, že si pan Mikunda dělal přestávky na kouření, velkou část jízd strávil vyřizováním svých osobních záležitostí (takže jsem často stála na místě a čekala na něj klidně i 20 minut) a také často telefonoval a nezajímal se pak o chyby, kterých jsem dělala dost. Každá autoškola má své pro a proti, já jsem zmínila snad obojí a v součtu jsem byla i přes negativa spokojená, autoškolu jsem zvládla na první pokus.

Formulář pro hodnocení spokojenosti v autoškole